Технічний паспорт на квартиру у Полтаві та будинок у Полтаві.
Замовити виїзд інженера для проведення вимірювання, уточнити деталі:

Тел.:+38(067)123-72-77 | +38(063)738-72-77

Наши услуги

БТІ Полтава. Ми пропонуємо послуги БТІ у Полтаві: просте та прозоре оформлення різноманітних документів на нерухоме майно. Ви заздалегідь знатимете скільки часу це займе, які документи від вас знадобляться і скільки коштує ця послуга.
Технический паспорт на квартиру

Назначьте нашему инженеру дату, когда он сможет сделать замеры квартиры.
Технический паспорт на дом

Заказать изготовление техпаспорта на частный дом с придомовыми постройками.
Технический паспорт на нежилое помещение

Техпаспорт на офис, склад, торговое помещение и др.
Технический паспорт на гараж или машиноместо

Оформление технического паспорта на гараж в Харькове.
Технический паспорт на объекты незавершённого строительства

Заказать изготовление техпаспорта для недостроенного здания.
Обследование зданий

Обследование поврежденного имущества, инклюзивность построек.
Приватизация земельного участка

Оформление приватизации земли в Харькове и области.
Кадастровый номер

Оформление кадастрового номера в Харькове и области.
Узаконение перепланировки и самовольного строительства

Разрешительная документация, ввод объектов в эксплуатацию.


Майже кожен зустрічається із необхідністю отримання технічного паспорта БТІ на об'єкт нерухомості, власником якого він є чи хоче стати.

Процедура отримання технічного паспорта складається з кількох етапів, це обстеження та інвентаризація об'єкта нерухомості, складання ескізу, креслення плану, підрахунок площ, заповнення бланка технічного паспорта, складання довідки характеристики, внесення інформації до реєстру будівельної діяльності ЄДЕСБ.

Отримати технічний паспорт БТІ у Полтаві можливо у підприємства, у складі яких працює один чи більше відповідальних виконавців окремих видів робіт чи послуг, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію у Мінрегіоні та отримали кваліфікаційний сертифікат, отримали право на проведення технічної інвентаризації . В даний час у штаті нашого підприємства працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи у цій сфері.

У БТІ Полтава збираються типові дані про всі будівлі, що знаходяться на території, яку обслуговує цей орган обліку. Вся ця інформація зберігається в єдиній базі даних, що постійно оновлюється, для Полтави. З неї можна дізнатися про всіх минулих власників будинку, початкові плани, дрібні перепланування, офіційно проведені капітальні ремонти, базову вартість і т.д.

Список послуг БТІ Полтава не дуже великий, але майже всі послуги БТІ ви можете отримати тільки в цій організації.
БТІ робить виписки, довідки та паспорти з об'єктів нерухомості, технічні плани.
Ці документи потрібні для оформлення власності, для виконання перепланувань або для укладання угод при купівлі або продажу житла. Нормативні документи, які видає БТІ, необхідні реалізації власних перепланувань будівлі, при його купівлі чи продажу тощо. Вартість послуг БТІ це лише частина проблеми, вона може бути цілком доступною.

Але бюрократичні перешкоди та недостатня юридична обізнаність клієнта можуть ускладнити процедуру оформлення необхідної документації.

Крім того, важливо знати, що є можливість замовити послуги з оформлення документів приватних БТІ у Полтаві. Це зазвичай значно швидше і процес спрощується в рази.