Юридичні послуги з перепланування (реконструкції) квартири або іншої нерухомості.
Ми надаємо комплексні послуги для фізичних осіб з узаконення та оформлення перепланувань (реконструкцій) квартир на території Харкова і Харківської області.

Перепланування квартири - це комплекс ремонтно-будівельних робіт, які проводяться відповідно до проєктної документації, зі зміною фізичних параметрів приміщень, демонтажем або перенесенням внутрішніх перегородок, пристроєм прорізів без втручання у зовнішні стіни та інші опорної конструкції житлового будинку.

Реконструкція квартири - перебудова квартири, пов'язана зі зміною геометричних розмірів, заміною окремих конструкцій та їх елементів, зміною основних техніко-економічних показників приміщення, а також збільшення площі квартири більше ніж на 5% в наслідок перенесення легких конструкцій (втручання в зовнішні конструкції, наприклад «вирубка» в опорній стіні вікна або ж прорізу для об'єднання двох житлових кімнат або квартир).

Перепланування приміщення містить зміну його конфігурації, яке тягне за собою необхідність його внесення в технічний паспорт БТІ.

Юридичне розв'язання питання залежить від типу і виду змін - тобто чи була це реконструкція, перепланування або переобладнання, і що саме було модифіковано.

Це може бути перенесення міжкімнатних перегородок і дверних прорізів, споруда додаткових приміщень, розширення кімнат, перероблення тамбурів.

Етапи узаконення перепланування (реконструкції):

Отримання погоджень на перепланування (реконструкцію): від сусідів і балансоутримувача будинку;
Отримання дозволу на перепланування (реконструкцію);
Отримання технічних умов;
Виготовлення проєктної документації;
Узгодження та експертиза проєктної документації: архітектура, СЕС, МНС та інші інстанції;
Оформлення дозволу на виконання будівельних робіт;
Введення в експлуатацію об'єкта;
Оформлення нового технічного паспорта.