Бюро технічної інвентаризації (БТІ) — підприємства, які до 28 грудня 2012 року монопольно здійснювали технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна та до 1 січня 2013 року — державну реєстрацію прав власності на них.

У зв'язку з прийняттям 28 грудня 2012 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України(Мінрегіоном) Наказу № 658 про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна всі суб'єкти господарювання, у складі яких працює один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт або послуг, пов'язаних зі створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію у Мінрегіоні й отримали кваліфікаційний сертифікат, отримали право проведення технічної інвентаризації.

У зв'язку з набуттям чинності змін до Закону України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» з 1 січня 2013 року функції державної реєстрації прав на нерухоме майно почала виконувати новостворена Державна реєстраційна служба України.
У деяких містах державних або комунальних БТІ не збереглося, і цю нішу ринку заповнили приватні установи.

 

Технічний паспорт на квартиру у Полтаві та будинок у Полтаві.
Замовити виїзд інженера для проведення вимірювання, уточнити деталі:

Тел.:+38(067)123-72-77 | +38(063)738-72-77

Майже кожен харків'янин зустрічається з необхідністю отримання технічного паспорта БТІ на об'єкт нерухомості, власником якого він є або хоче стати.

Процедура отримання технічного паспорта складається з кількох етапів, це обстеження та інвентаризація об'єкта нерухомості, складання ескізу, креслення плану, підрахунок площ, заповнення бланка технічного паспорта, складання довідки характеристики, внесення інформації до реєстру будівельної діяльності ЄДЕССБ.

Отримати технічний паспорт БТІ можливо у суб'єкта господарювання, у складі яких працює один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт або послуг, пов'язаних зі створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію у Мінрегіоні й отримали кваліфікаційний сертифікат, отримали право проведення технічної інвентаризації. В даний час в штаті нашого підприємства працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері.