Стали щасливим власником ділянки з будиночком в садовому товаристві?

Покупку провели у голови товариства, як порадили "тямучі люди", адже так простіше, ніякої тяганини і, крім того - дешевше. Але по факту, ви купили всього лише право, бути в членах садового товариства. Якщо вас виключити з нього, то ви втратите всі права на свою ділянку і будинок. Крім того, ви не зможете продати таку дачу за повну вартість та залишити дітям у спадок без рішення маси юридичних проблем.

Хочете отримати безкоштовну консультацію по приватизації дачного будиночка?

Ми розглянемо саме вашу ситуацію, ви отримаєте оптимальну схему дій і потім зможете прийняти рішення, вже з урахуванням нашого великого досвіду роботи з нерухомістю.

Приватизація садової ділянки в Харкові. Приватизація земельної ділянки «для ведення садівництва» в Харкові можлива на територіях садових товариств (кооперативів). Оформити садову ділянку у власність мають право тільки члени садового кооперативу, на території якого розташована земельна ділянка.

Якщо Вам необхідна приватизація садової ділянки в Харкові, фахівці компанії «Будгрупп» нададуть Вам повний перелік послуг і оформлять Ваше право власності на ділянку в садовому кооперативі.
По суті процедура оформлення садової ділянки не відрізняється від приватизації землі для будівництва житлового будинку та складається з тих же етапів.

Різниця полягає лише в деяких документах і в застосовуваних нормах законодавства, а саме:
1. Для отримання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Вам необхідно надати довідку голови садового товариства, що підтверджує Ваше членство в кооперативі;
2. Також необхідно надати викопіювання з генплану садового товариства із зазначенням місця розташування ділянки, який Ви плануєте приватизувати;
3. Площа земельної ділянки для ведення садівництва не може перевищувати 0,12 га (у випадку з ділянками під забудову будинку - не більше 0,1 га);

Як можна купити неприватизовану ділянку землі в садовому товаристві? На жаль, відповідь невтішна - здійснити покупку земельної ділянки можна лише після того, як на нього буде оформлено право власності.

У разі якщо Ви хочете придбати неприватизовану ділянку в садовому кооперативі, Ви по суті купуєте лише членство в садовому кооперативі, голова якого закріплює за Вами ділянку, розташовану на території кооперативу. Тільки після цього Ви зможете зайнятися приватизацією садової ділянки.